Wystrój wnętrz

Jak ożywić wnętrze? Dodatkami!

Dywany przechodzą obecnie swój renesans. Kojarzone kiedyś z kiepskiej jakości wykładzinami udowadniają swoją wartość. To, między innymi, dzięki doborze odpowiedniego dywanu możesz nie tylko ożywić wnętrze, ale też i totalnie je zmienić! Jeden, czasem drobny aspekt, może posłużyć jako ten ostatni, kluczowy dodatek do wystroju domu. Pamiętaj, że nie tylko meble tworzą klimat pomieszczenia.

Zainwestuj w drobiazgi

W każdym salonie jest kanapa. Mniejsza lub większa, ale jest. Kiedy zastanawiasz się co mogłoby sprawić, że ten rejon stanie się jeszcze bardziej przytulny jest na to co najmniej kilka możliwości. Pierwszą z nich są pasujące pod kolor kanapy i styl domu poduszki. Tak. Ten drobny aspekt może całkowicie zmienić wygląd i odbiór Twojego salonu. Kilka poduszek o różnej fakturze, ale podobnym odcieniu razem z pasującymi pod styl kocami może sprawić, że wnętrze stanie się o wiele cieplejsze. Innym elementem są oczywiście zaraz obok roślin; świeczki. To one tworzą magiczny klimat i pozwalają otulić wnętrze swoim zapachem. Są one rozwiązaniem, powiedzmy, tymczasowym, ale sam ich wygląd pozwala na ocieplenie pomieszczenia.

Postaw na mocniejsze akcenty

Mocniejszym akcentem, który zdecydowanie zwróci uwagę każdego, kto wejdzie do naszego domu będzie…dywan! Obecnie istnieją tysiące modeli, faktur, wielkości. Możemy je dopasować pod dominujący kolor w domu, styl czy nasze indywidualne upodobania. Dzięki dywanom nie tylko możemy ocieplić wnętrze, ale również uczynić z niego naprawdę funkcjonalny dodatek – jeśli zdecydujemy się na bardziej puchaty dywan może być to świetne miejsce do, chociażby, grania w planszówki.

Jak znaleźć swój wymarzony dywan?

Możliwości jest całkiem sporo! Jeśli chcesz zaoszczędzić czas warto posłużyć się zwyczajnie Googlem. Żeby mieć jednak pewność, że w razie chęci możesz wybrany przez siebie dywan zobaczyć wpisz frazę dywan+miasto, na przykład: dywany poznań. Pozwoli Ci to na znalezienie miejsca, które dokładnie spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli natomiast wpiszesz dywany poznań plus Twój rejon może okazać się, że to miejsce nie jest wcale tak daleko lub posiada kilka oddziałów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *